דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 127, נובמבר 2010

14/11/2010

דוד אולמן, מנהל המחלקה לזקן בעיריית חיפה, הודיע על יציאתו לגמלאות בסוף שנה זו. אולמן מסיים תקופת כהונה של 27 שנים.

 

ד"ר פנינה גוטמן-פריש, מנהלת התחום המוסדי באשל, הודיעה על החלטתה לסיים את עבודתה בארגון. גוטמן-פריש תסיים את התפקיד בסוף נובמבר הקרוב.

 

יוסי רחמן נכנס לתפקיד מנהל בית האבות נהריים בחיפה. רחמן שימש מנהל המרכז הגריאטרי האזורי בעכו עד העברתו לתפעול על-ידי גורם פרטי.

 

פרופ' חווה גולנדר, מרכזת לימודי הגריאטריה בחוג לסיעוד באוניברסיטת תל אביב ובעבר ראש החוג, פרשה השנה לגמלאות. גולנדר תמשיך בתפקידיה הציבוריים במועצה הלאומית בגרונטולוגיה, בוועדת ההוצאה לאור באשל ועוד. את מקומה של גולנדר בהוראת גריאטריה בחוג לסיעוד תמלא אירית אוחנה, דוקטורנטית בסיעוד.

 

אביגדור רוטשילד, מנהל הבית ברמת השרון, בית דיור מוגן מרשת מגדלי הים התיכון, מונה למנהל הבית בכפר סבא של הרשת, במקומו של בנו שוורץ שסיים עבודתו ברשת. רוטשילד ינהל את שני הבתים, ברמת השרון ובכפר סבא, במקביל.

 

לימור גור מונתה לתפקיד מנהלת הפרסום והתקשורת השיווקית של קבוצת עמל-סיעודית. עד למינויה שימשה גור בתפקיד מנהלת לשכת מנכ"לית הקבוצה.

 

יצחקי חן הוא יו"ר חברת "משכנות חן", חברת ניהול חדשה בתחום בתי אבות ודיור מוגן. מנכ"ל החברה הוא יאיר קסמי. השניים הם בעלי החברה. מזה חמישה חודשים מנהלת החברה את בית האבות לתשושים "בית דבורה" בהרצליה פיתוח. יצחקי חן שירת שנים ארוכות בצה"ל והשתחרר בדרגת תת-אלוף. עם שחרור כיהן כמנכ"ל המי"ל. יאיר קסמי שימש עד לפני כשנה מנכ"ל רשת בתי האבות של מרכז עולי אירופה בחיפה.

 

בנג'י בר-און מונה לתפקיד מנכ"ל "בית בכפר הדרים", אחד מבתי הדיור המוגן של רשת "בית בכפר". בנג'י בר-און (47) נשוי ואב לשלושה שימש בחמש וחצי השנים האחרונות בתפקיד סמנכ"ל השיווק והמכירות של הרשת, ונענה להצעה להחליף את המנכ"ל היוצא של "בית בכפר הדרים", ראובן אביסף. בנג'י בר-און הגיע לרשת "בית בכפר" לאחר 12 שנים בתפקידי ניהול בכירים בעיתון הארץ ורואה בתחום השירות והטיפול באוכלוסיה המבוגרת אתגר מקצועי ואישי.

 

אווה פורי, מנהלת שירותי הסיעוד של על"ה רחובות, פרשה לגמלאות. פורי ניהלה בעבר את עמותת על"ה, בתקופת כהונתו של יצחק כ"ץ כיו"ר העמותה, ויחד הצעידו את העמותה ברחובות לאחת משלוש העמותות המקומיות לזקן המובילות והמצליחות בארץ.

 

עמי ברגמן, יו"ר עמותת מטב, ישמש יושב ראש פעיל של העמותה החל מינואר 2011. ברגמן, עובד סוציאלי במקצועו, יוצא בחודש הבא לגמלאות מתפקידו בג'וינט העולמי. עמי ברגמן מכהן גם כיו"ר עמותת שלומית העוסקת בשירות לאומי וחבר הנהלה בעמותת מחשב לכל ילד.

 

 

 

תנחומים

 

מערכת דורות משתתפת בצערה של מנהלת המחלקה לזקן בעיריית ירושלים, אביבה גולדברג, במות בן זוגה ז"ל.

 

מערכת דורות משתתפת בצערה של משפחת מור במות ד"ר גבריאל מור ז"ל, מומחה ברפואה גריאטרית עתיר זכויות ומעש.

 

מערכת דורות משתתפת בצערה שלמשפחת שוורץ במות שושנה שוורץ ז"ל. שושנה ניהלה לאורך שנים את תחום הקהילה בעמותת קשת למען הזקן בתל אביב-יפו.

 

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים