דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 121, ינואר 2010

20/01/2010

תת ניצב אלכס יעקובי אשר יפרוש בקרוב משירותו במשטרת ישראל נבחר למנכ"ל עמותת רעות בתל אביב. יעקובי יחליף את אליעזר יסלזון שיפרוש לגמלאות בקיץ הקרוב.

 

יפעת בן-דרור, נכנסה החודש לתפקיד מנהלת תקשורת שיווקית בקבוצת עמל-סיעודית. יפעת (37) היא בוגרת לימודי משפטים ותקשורת, ומגיעה מרקע של תפקידים בתחום ההפקה, התקשורת השיווקית ויחסי הציבור.

 

אורית גלאור, חברת קיבוץ גבעת ברנר החליפה את אורנה זמיר במחלקת בריאות ורווחה בתנועה הקיבוצית. אורית גלאור תרכז את תחום הגריאטריה והביטוח הרפואי בתנועה הקיבוצית ותלווה בייעוץ מקצועי והדרכה את קיבוצי המרכז והדרום. גלאור בעלת ניסיון ניהולי רב, הן בתחום העסקי והן בתחום החברתי. עסקה בעבר בייעוץ חינוכי, הייתה ממקימי "בית חלומותיי" בגבעת ברנר וניהלה אותו מספר שנים. גלאור שמשה מזכירת קהילה בקיבוצה ובקיבוץ נוסף. עד לכניסתה לתפקידה החדש ניהלה את מערכת הבריאות הרווחה והבית הסיעודי בגבעת ברנר.

 

אברהם (במי) רוזן, מנכ"ל עמ"ל – העמותה המרכזית של העמותות למען הזקן, סיים את תפקידו בחודש שעבר. עד סגירת הגיליון טרם נבחר מנכ"ל חדש.

 

ד"ר ורד טל זכתה במכרז ונכנסה לתפקיד מנהלת המחלקה הפסיכו-גריאטרית במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל. ד"ר טל שבתפקידה האחרון שימשה כמנהלת המיון בביה"ח, עבדה כשש שנים כפסיכיאטרית בכירה במחלקה הפסיכו-גריאטרית והיא בעלת ניסיון בעבודה עם קשישים גם במסגרות בקהילה עם עובדי רווחה, עם ארגון ניצולי שואה "עמך" ועוד.

 

 

תנחומים

 

למשפחת אשורי במות אמנון אשורי זכרו לברכה, איש אציל נפש מבכירי ענף בתי אבות בישראל, לשעבר מנכ"ל "מעונות מכבי".

 

לאורנה זמיר, מנהלת אגף הסיעוד במוסד לביטוח לאומי, במות אמה זכרה לברכה.

 

לרמי איגרא, מנכ"ל כלל שירותי אשפוז, במות אביו זכרו לברכה.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים