דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 117, יולי/אוגוסט 2009

9/08/2009

יונה אדיר מסיימת החודש את תפקידה כמנכ"ל דנאל. אדיר שנכנסה לתפקיד לאחר מותו של מייסד החברה, יהושע אדיר ז"ל, ניווטה את החברה בשנים האחרונות וכעת, כשנה לאחר שגרעין השליטה בחברה נרכש על ידי קרן ההשקעות הפרטית KCPS Private Equity , יוצאת לחופשה עד פרישתה לגמלאות במועד שתוכנן מראש בסוף השנה.

אילן ישראלי מונה למנכ"ל חברת דנאל ויחליף את המנכ"ל היוצאת יונה אדיר. ישראלי, שנכנס החודש לתפקידו החדש, שימש בעבר מנכ"ל וואלה ומנכ"ל חברת התיירות אופיר טורס.

טובה בר לב נבחרה לתפקיד מנהלת אגף הרווחה בעיריית חולון במקומה של המנהלת היוצאת אסא בן דוד. בר לב הגיעה לתפקיד מתחום ניהול בתי אבות. בתפקידה האחרון ניהלה את "בית בגן" - מרכז הדיור המוגן של משען בגבעתיים. במקביל שימשה מרכזת הפרקטיקום בחוג לגרונטולוגיה באוניברסיטת בן גוריון.

רחל מלנקי סיימה החודש במפתיע את עבודתה כמנהלת בית האבות "המבריא" בכפר סבא. בתפקידה הקודם ניהלה מלנקי את מטב במשך שלוש שנים.

אלי טובל נכנס לתפקיד מנכ"ל בית האבות "המבריא" בכפר סבא. טובל, איש חיל האוויר לשעבר, שימש סמנכ"ל בנק טפחות ואחראי על מעורבות הבנק בקהילה.

עו"ד כרמית שי, יועצת משפטית בעמותת המשפט בשירות הזיקנה, נסעה לשנת לימודים בארה"ב כדי להשלים תואר שני במשפטים. נסיעתה נעשית במסגרת מלגת לימודים יוקרתית של הקרן החדשה לישראל (The New Israel Fund), במסגרת תוכנית הידועה בשם "תוכנית המשפטנים" לקידום זכויות האדם בישראל. במהלך שהותה בחו"ל תמלא את מקומה עו"ד איריס אונציק-היילברון, שתמשיך במקביל גם בעבודתה בעמותת יד-ריבה.

 

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים