דורות - מגזין לקידום השירות לאוכלוסיה המבוגרת

חילופי דורות, גיליון 120, דצמבר 2009

21/12/2009

ד"ר צבי פיין, משנה למנכ"ל ג'וינט ישראל ולאורך שנים, עד לפני כשנתיים, יו"ר הנהלת אשל, מסיים את עבודתו בג'וינט עם צאתו לגמלאות. ד"ר פיין ישמש יועץ לאשל בהתנדבות

 

יוסי לביא מונה לתפקיד סמנכ"ל משאבי אנוש ברשת בתי האבות "ביחד". ברשת בניהולו של דודי ברימר שמונה בתי אבות ומוסדות סיעוד בגוש דן, בית שאן והרצליה. יוסי לביא בעברו קצין משטרה בתפקידי פיקוד ומטה מגוונים, ניהל את הקורסים להכשרת מטפלות סיעודיות מטעם משרד התמ"ת והיה שותף במיזמי סיעוד שונים. בוגר הקורס לניהול בתי אבות של אוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני בחינוך מבוגרים.

 

יעל גולד מונתה למנכ"לית אתגר סיעוד מקבוצת אתגר אחזקות שבבעלות דוד אלפסי. מינויה של גולד משלים את השינוי במבנה ההנהלה, שבראשה עומד יו"ר הקבוצה יובל רכלבסקי, מנכ"לית אתגר אחזקות בינה רזינובסקי וכעת מינוי מנכ"לית אתגר סיעוד. גולד, עובדת סוציאלית בהכשרתה, הקימה וניהלה את המחלקה הרפואית-שיקומית בחברת הביטוח אבנ"ר. בין תפקידיה הקודמים שימשה גולד כמנהלת מוקד 'מדיקר' של בית החולים איכילוב וייעצה לחברת כלל בריאות בתחום הסיעוד.

 

קלרה לוין סיימה את תפקיד ניהול רשת הבתים הסיעודיים בקיבוצים. לוין תמשיך לנהל את "עמל בגליל". אלזה אוחנה תנהל את רשת הבתים של עמל-סיעודית.

 

יאיר קסמי מנכ"ל רשת בתי ההורים של מרכז עולי אירופה בחיפה סיים את תפקידו. עד למינוי מנכ"ל חדש ימלא את התפקיד חשב הרשת אהרון בורשטין.

 

לנזרר חוה מונתה לנהל את סב-סנטר בנצרת עלית .חוה החליפה את מיכל הראל בש שעברה לעבוד כראש צוות עו"ס בעיריית חיפה. חוה ניהלה בעבר מרכז יום בתל אביב.

 

 

ברכות

למירי כהן, ראש החוג לגרונטולוגיה באוניברסיטת חיפה, עם קבלת התואר פרופסור.

 

 

תנחומים

מערכת דורות משתתפת בצער רוני עוזרי, יו"ר איגוד בתי אבות, ומשפחתו במות האם זכרה לברכה.

מערכת דורות משתתפת בצער מיכאל ליפסקי, מנכ"ל בית אבות צימרמן, ומשפחתו במות הבן זכרו לברכה.

הדפסשלח לחבר
בניית אתרים